Menu
Informacje
Moto Weteran Salon
Mateusz Marcinkowski
Biuro Obsługi Klienta42 632-05-10
Menadżer798 87 86 86
Kierownik Serwisu5 72 72 8888
Właściciel501 04 8888

Filia: 93-346 Łódź, ul. Mroźna 7
NIP 729-265-36-80, REGON 360091601
motoweteransalon@gmail.com
mwskontakt@gmail.com
Kolekcja prywatna

Moto Weteran Salon

Moto Weteran Salon oferuje całkowitą pomoc w zakupie i sprzedaży pojazdu. Doradztwo to nasza pasja.

Wysłuchujemy preferencje klientów, ale jedyne co nas ogranicza to budżet. Bardzo często zmieniamy ich plany zakupowe.

Dzieląc klientów na mniej lub bardziej świadomych zakupu jesteśmy w stanie dopracować konkretną markę, model pojazdu, wersję silnikową czy też wyposażenia lub z drugiej strony całkowicie zmienić ich wybór.

Pojawiają się osoby, które podają nam jedynie 2-3 parametry planów zakupowych np. cena, rodzaj pojazdu, skrzynia biegów ( w tym przypadku zdarzało nam się kupować również pojazdy bez konsultacji z klientem. Raz nawet zawoziliśmy taki pojazd w drugi koniec Polski w okolice Zakopanego, było to dla klientów duże zaskoczenie -uff udało się ! ) ale pojawiają się też tacy, którzy są bardzo świadomi wyboru i przekazują nam bardzo sprecyzowane informacje. Jeżeli pomysł jest dobry, temat jest przez nas kontynuowany, jeżeli nie, staramy się odciągnąć klienta z nieprawidłowego wyboru.

Możemy zająć się zakupem w kilku formach:

  • Oględziny przedzakupowe pojazdu u nas w serwisie ( duże możliwości ) przez dokładny przegląd mechaniczny poprzez blacharko-lakierniczy, diagnostykę komputerową po pomoc w sprawdzeniu dokumentów, w zakupie, rejestracji i ubezpieczeniu
  • Oględziny pojazdu w ustalonym miejscu ( duże ograniczenia )
  • Tzw. zakup samochodu „pod klienta”

Pomoc w znalezieniu pojazdu, pojechanie z klientem lub bez do innego miasta w Polsce lub w inne miejsce na świecie- oględziny pojazdu na miejscu i przywiezienie lawetą lub na kołach.

UWAGA ! jeżeli kupowany przez klienta pojazd jest niezgodny z naszymi przekonaniami i go odradzamy, istnieje możliwość oględzin tylko i wyłącznie na miejscu i nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za zakup.

Ceny usług wyceniane indywidualnie.

UWAGA ! Drodzy klienci, uważajcie na niewykwalifikowane firmy które wysyłająna oględziny osoby, które nie mają pojęcia o motoryzacji. Jest ich mnóstwo ! Oględziny takich osób bardzo często ograniczają się do niefachowych oględzin pojazdu miernikiem lakieru i krótkiej jazdy próbnej. Koszty takiej usługi są bardzo wysokie i są bardzo ograniczone. Niewiele wnoszą do zakupu pojazdu.

My oferujemy profesjonalne i dokładne oględziny, które minimalizują niewłaściwy zakup do minimum.