Menu
Informacje
Moto Weteran Salon
Mateusz Marcinkowski
Biuro Obsługi Klienta42 632-05-10
Menadżer798 87 86 86
Kierownik Serwisu5 72 72 8888
Właściciel501 04 8888

Filia: 93-346 Łódź, ul. Mroźna 7
NIP 729-265-36-80, REGON 360091601
motoweteransalon@gmail.com
mwskontakt@gmail.com
Kolekcja prywatna

Moto Weteran Salon

Moto Weteran Salon to firma, która powstała z pasji do motoryzacji. W oparciu o niszowość usług motoryzacyjnych na rynku, nierzetelność obsługi w warsztatach oraz serwisach samochodowych. Interesuje nas obsługa klienta w pełnym zakresie. Naszym założeniem jest doradztwo i pomoc od początku do końca. Firma została wykreowana przez wielopokoleniowe poświęcenie motoryzacji, gdzie samochody to główny aspekt w życiu. Staramy się przełożyć wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę, aby nasi klienci mogli cieszyć się wymarzonymi pojazdami, które będą nie tylko spełniały ich oczekiwania i bezawaryjność, a przede wszystkim będą BEZPIECZNE. Nie chodzi tu tylko o ich parametry związane z bezpieczeństwem, ale o jakość i prawidłowość montowanych części dzięki czemu możemy bezpiecznie i bezawaryjnie przemieszczać się naszymi pojazdami, które często są naszym drugim domem...

Nasi klienci to obok dużych firm i korporacji bardzo duże grono klientów detalicznych. Bardzo często są to całe rodziny, a także grupy przyjaciół.

Zależy nam na tym, aby każdy kto do nas trafi poczuł przyjacielską atmosferę, nastawienie dla dobra klienta oraz właściwość wyboru.

Gwarantujemy profesjonalizm, tylko i wyłącznie wysoką jakość części, dokładność usług oraz uczciwość.

Dzięki takiej polityce mamy na tyle dużo klientów, że możemy sobie pozwolić w przeciwieństwie do naszej konkurencji na jak najlepsze serwisowanie samochodów, ponieważ nie zależy nam na tym, aby się psuły. Osiągamy wtedy większe zadowolenie klienta, a z drugiej strony naszą satysfakcję!

Obsługujemy wszystkie marki oraz rodzaje pojazdów oprócz ciężarówek. Samochody zabytkowe, terenowe, dostawcze (nawet największe) oraz osobowe od bardzo wiekowych do całkowicie nowych.

Szeroki wachlarz rzeczy, którymi się zajmujemy pozwala kojarzyć naszą firmę z każdym sektorem motoryzacji. Jeżeli jakiś aspekt nie jest przez nas bezpośrednio obsługiwany posiadamy partnerów z którymi współpracujemy w takim zakresie, aby zapewnić Państwu wszystkie usługi motoryzacyjne w jednym miejscu.

Zapraszamy serdecznie!

Moto Weteran Salon – TWÓJ ELITARNY AUTOSERWIS.