Menu
Informacje
Moto Weteran Salon
Mateusz Marcinkowski
Biuro Obsługi Klienta42 632-05-10
Menadżer798 87 86 86
Kierownik Serwisu5 72 72 8888
Właściciel501 04 8888

motoweteransalon@gmail.com
mwskontakt@gmail.com
Firma

Krótka historia o mnie

Moto Weteran Salon z pasji do pojazdów klasycznych od 1998r. (już ponad 20 lat) zajmuje się pojazdami zabytkowymi.

Nasza kolekcja na dzień dzisiejszy (przełom 2018 i 2019 roku) liczy około 100 pojazdów oraz około 50 jednośladów.

Głównie skupiamy się na pojazdach Polskich, Włoskich, z okresu PRL-u, ale zdarzają się także egzemplarze, które wpadają w nasze ręce i zostają w kolekcji, a nie należą do w/w grup. Kolekcja cały czas się zmienia. Przez wiele lat mało który pojazd opuścił naszą kolekcję. Przybywają jednak nowe egzemplarze.

Pojazdy były kupowane przez nas w całym kraju: w centralnej Polsce, na Śląsku, w Górach, nad Morzem i na Mazurach, ale również za granicą. We Frankfurcie nad Menem (FIGO), przy granicy z Holandią (Panda 30), a także najdalej w Atenach w Grecji (Autobianchi Fiat 500 Giardiniera).

Większość egzemplarzy jest jeżdżąca. Wszystkie stoją w garażach i halach. Bardzo często kupowane przez nas pojazdy były w jednych rękach lub jednej rodzinie od nowości. Poznajemy ich właścicieli, którzy cieszą się, że pojazd będzie w rękach kolekcjonerów.

Często zakończenie eksploatacji pojazdu nie jest takie proste i trwa nawet kilka lat. Wtedy czekamy na ostateczną decyzję i jesteśmy także świadkami pożegnań i łez w oczach byłych właścicieli. Bywają również tacy, którzy odwiedzają swoje byłe pojazdy lub dzwonią, żeby dowiedzieć się gdzie obecnie się znajdują i co udało nam się przy nich zrobić. W naszej kolekcji występuje również kilka rodzinnych egzemplarzy po żyjących lub też nieżyjących członkach naszej rodziny.

Zapraszamy do oglądania kolekcji